Dobry den, mam dotaz ohledne panenske blany. Lze nejak poznat, ze je prerusena? Mam totiz problem.

3 Počet odpovědí:
Dobry den, mam dotaz ohledne panenske blany.
Lze nejak poznat, ze je prerusena? Mam totiz problem. Jednou jsme se s jednim klukem tak moc opili, ze si z toho nic nepamatuji...A nevim, jak na tom jsem..Bohuzel to nebyl zrovna tip kluka, se kterym bych se jeste chtela videt.
Vážená slečno,
ne vždy lze zjistit, zda je panenská blána neporušená-
záleží totiž na jejím původním anatomickém typu. Ale za pokus to ověřit - to určitě stojí. Navštivte gynekologickou ambulanci - tam se dozvíte více.
hodně zdravím
J. Brabenec