Dobry den mam dotaz .Boli me podbrisku a pali me to pri moceni ani se genetalii moc nemuzu dotknout.

4 Počet odpovědí:
Dobry den mam dotaz .Boli me podbrisku a pali me to pri moceni ani se genetalii moc nemuzu dotknout.Je zacervenala .Nejni to chlamidie ?A muzu ji mit kdyz uz jsem ji mela.
Dobrý den , nelze to tak určit , musí se provést určitá vyšetření , pokud máte tyto obtíže neváhejte navštívit svého gynekologa.
Přeji pěkný den.