Dobrý den, mám dlouhodobý problém s nočními můrami, už asi od 4 let. Sen je pokaždé různý, ale jedno

4 Počet odpovědí:
Dobrý den, mám dlouhodobý problém s nočními můrami, už asi od 4 let. Sen je pokaždé různý, ale jedno má vždy společné - je tam medvěd, který mě chce zabít. Zdává se mi to každý měsíc, někdy i několikrát do týdne. Vzbudím se vždy zpocená, zděšená a když usnu tak se mi ten sen vrátí. Nevím co mám dělat, abych se těch snů zbavila. Někdy se stane, že mám na čas klid, ale pak se ty sny zase vrátí. Značně mi komplikují život. Chodím do práce nevyspalá, unavená. Pracuji jako zdravotní sestra. Můžete mi prosím poradit/pomoci? Nevím proč zrovna medvěd, ale skrz ty sny od dětství se jich dost bojím, i když si nevzpomínám na žádnou osobní zkušenost. Moc děkuji. S pozdravem Veronika
Dobrý den, ve Vašem případě bych asi zvolila práci s daným pocitem (strachem, ohrožením) nebo přímo s tématem samotným formou hypnoterapie, případně se dá doporučit jako alternativa /anebo i souběžně/ sebeléčba pomocí autopatie. A myslím, že i dobrý homeopat by si s tím mohl poradit. Záleží na Vás, k jaké metodě byste inklinovala. Držím palce, Mgr. Skulilová