Dobrý den, mám diagnostikovanou Boreliózu a plíseň, chycenou prý od zvířat, s největší pravděpodobn

mám diagnostikovanou Boreliózu a plíseň, chycenou prý od zvířat, s největší pravděpodobností morčat. Mám i velké varixy. Léčím se s tím a flek na kůži už je vcelku dobře zahojený. Problém je, že mi noha pořád při zátěži otíká a tlakuje a při větším chození i bolí, že kulhám. 2x mi dělali ultrazvuk žil a vše je v pořádku, i mě nohu prohmatávali a říkali, že dobrý. Beru 2x denně Prokanazol po 1 tabletě a 1x denně 2 tablety Detralexu + mažu 2x denně mastí Myfungar a 1x denně zinkovou pastou Zincum oxidum. Už 3 doktoři mi nedokázali odpovědět na to, proč mi to dělá a já potřebuju s tou nohou normálně fungovat, mám s tím problémy. Proto se chci zeptat 1) čím by to mohlo být, nebo co pro zlepšení udělat a 2) jestli můžu jako doplňek k těmto 2 lékům pít Vilcacoru, která má být na posílení a čištění žil, nápomocná při Borelióze, má pomoct i při napadení houbami a plísněmi a má zmírňovat právě otoky, je dobrá i na spravení střevní mikroflóry po užívání antibiotik, která jsem brala na Boreliózu - Azitrox 3 týdny a předtím ještě začátkem srpna 3 týdny jiné antibiotikum. Taky má Vilcacora hodně posilovat imunitu, což teď potřebuju. Jde mi hlavně o to, jestli s ní smím podpořit svou léčbu nebo jestli by vadila v kombinaci s tím Prokanazolem a Detralexem, popř. Azitroxem, který nevím, jestli ještě jednou dostanu k užívání. Děkuji předem za odpověď.