Dobry den, mam asi rok a pul velmi silne bolesti v zatylku (dle vysetreni asi neurologickeho puvodu). Lek na bolest nepomohl, proto mi bylo postupne presepsano nekolik leku na uklidneni, 2x antidepresiva a 1x antiepileptika, vse bez efektu na bolest, ovsem se zhorsenim stavu me emocni stranky. Byla mi doporucena psychoterapie. Nauci me terapeut nevnimat zachvat takove bolesti, ze se nemohu soustredit na nic jineho, tecou mi slzy bolesti a mohu jen cekat az to zase prejde? Koho byste mi doporucili? Dekuji.

Mgr. Markéta Řeřichová
Psychoterapeut
3 názor

Dobrý den, v první řadě bych Vám doporučila návštěvu dobrého neurologa, nenechat se odbýt, doporučuji třeba MUDr. Petra Rychlíka, pracuje právě i s propojením těla a duše. Cítíte-li, že je na Vaší cestě dobrá psychoterapie, pak si vyberte někoho, kdo s Vámi bude rezonovat, komu budete moci důvěřovat. Přeji ošetření bolesti, ať pramení odkudkoli a naplněný život. Srdečně, Markéta Řeřichová

Zveme vás na návštěvu: individuální psychoterapie - 1200 kč Návštěvu si můžete objednat přes portál Známylékař.cz. Použijte tlačítko Objednat se.

Specialisté na léčbu psychoterapie

Boršov nad Vltavou