Dobrý den. K tomuto činu jsem se odhodlaval dlouho a dnes je to vůbec poprvé co se obracím na vás ja

2 Počet odpovědí:
Dobrý den. K tomuto činu jsem se odhodlaval dlouho a dnes je to vůbec poprvé co se obracím na vás jako odborníka. Je mi 24 let a od 18 trpím depresemi. Bohužel už začínají být tak silné,že na ně sám nestačím. Jednoduše řečeno už začínám mít myšlenky tipu: chci být sám a z nikým nemluvit.
Nestojím za nic.
Nikoho nezajimam.
Život nestojí za nic.
Už nevím jak s tím bojovat jestli se to bude zhoršovat. Myslím,že by mi dost pomohlo mluvit z někým jako vy.. předem děkuji za odpověď...
Dobrý den.
Kdybych si o sobě myslel, že nestojím za nic a nikoho nezajímám, přiznám se vám, že bych měl deprese také. Když jste dospěl k názoru, že za nic nestojíte a nikoho nezajímáte, možná máte aspoň matné tušení o tom, v jaké situaci byste mohl někoho zajímat a za něco stát. A třeba byste o tom mohl společně s někým, kdo vám bude sympatický a kdo pro vás bude důvěryhodný, přemýšlet.... Zdraví Jiří Chvála