Dobrý den,jsem otec 13 roční dceri která před časem řekla mamce že se cejtí být klukem že se nechá v

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,jsem otec 13 roční dceri která před časem řekla mamce že se cejtí být klukem že se nechá v 18ti předelat atd.má to hodně naštudovaný z internetu ,začala se i oblíkat jako kluk přestala nosit naušnice ,že si koupí stahovací podprsenku aby ji nerostli prsa atd.Řekla to jen mamce mně to prej řekne časem no sme stoho hodně něšťastný já ješte musím dělat že nic nevým jinak by mamce (ženě) nic neřekla .poraďte co máme dělat .Když jsme hledali psychológa tak dou jen pro dospělé.Poraďte co máme dělat.Jihočeský kraj
Dobrý den,
je myslím velmi dobře, že má dcera ke svojí mamince tolik důvěry, že se jí svěřila. Je také možné, že se ještě během dospívání její pocity a názor budou vyvíjet - může to být i forma vzdoru nebo o pokus o přivolání pozornosti.
V každém případě, téma není lekhé pro nikoho z vás. Bylo by zřejmě užitečné, kdybyste o tom mohli muvit společně všichni tři. Možná, že to je nakonec i to hlavní ,o co dceři podvědomě jde - abyste se jí jako rodiče zabývali.
Pomoci by vám mohl terapeut, který se věnuje rodinám.
Držím palce
Klára Gajdušková