Dobrý den, jsem 1,5 roku po porodu a od toho mi po každém půl roce vychází špatný cytologický stěr

4 Počet odpovědí:
Dobrý den,
jsem 1,5 roku po porodu a od toho mi po každém půl roce vychází špatný cytologický stěr.Při druhé kontrole mi paní doktorka udělala i na HPV který vyšel negativní.Dnes po kontrole se jí asi něco nezdálo a vypsala mi žádanku na pracoviště,které to prý více prozkoumá.Je i tak možné,když testy HPV byly negativní,abych měla rakovinu děložního čípku?V žádance je důvod požadavku: opakovaně LSIL, high risk HPV negat.
Děkuji za odpověď
Možné je všechno, hlavně také proto, že žádné vyšetření není stoprocentní. Máte svědomitou a dobrou lékařku!