Dobrý den ,jmenuji se Lucie Šandorová ,je mi 31 let,poslední dobou trpím strašnou depresí,úzkostí.po

7 Počet odpovědí:
Dobrý den,,je mi 31 let,poslední dobou trpím strašnou depresí,úzkostí.pořád brečím,nejsem schopná nic udělat. pořebovala bych pomoct,protože už to odnáší i můj přítel a moje okolí si také všímá že nejsem úplně v pořádku a něco se děje. Chodila jsem k psychologovi téměř před 15 lety ale hned jsem to zabalila ,neměla jsem na to,byla jsem mladá a nerozvážná ale teď prostě vím že stím potřebuji něco dělat. Děkuji za odpověď
Dobrý den, tak to určitě neváhejte! Přeji, ať najdete toho správného parťáka a společně se tomu všemu postavíte. Zdraví Tereza