Dobrý den, již před téměř třemi lety mi bylo sděleno že jsem.po vysazení antikoncepce onemocněla syndromem polycystických vaječníků, nevím přesně co to znamená pro mě kromě komplikací které zažívám. I přes veškerou mou snahu se vyléčit a vystřídání několika lékařů mi nebylo pomoci. Nyní o 25kg těžší a s bolestmi v oblasti vaječníků se snahou otěhotnět, hledám pomoc od doktora v Brně, který nabírá ještě nové pacienty. Děkuji
Dobrý den, nevím, zda jste Vaši dg. PCO podložili zákl. 3 parametry: UZ obraz, absence mestruace a změna poměru hormonů FSH/LH. Pokud je tomu tak, je možnost laparoskopického zákroku s rozrušením slupky vaječníků - drilling/dekapsulace. Holý.

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

• Vaše otázka bude publikována anonymně.
  • Vytvořte jednu jasně formulovanou otázku a buďte struční.
  • tázku obdrží specialisté na tomto webu. Nikoliv pouze jeden konkrétní lékař.
  • Tato služba nenahrazuje konzultaci se zdravotníkem. Pokud máte potíže nebo akutní problém, navštivte svého lékaře nebo pohotovost.
  • Otázky týkající se konkrétního případu ani žádosti o druhé stanovisko nejsou povoleny.

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku
Použijeme ho k oznámení odpovědi. Nebude publikován online.