Dobrý den, již poměrně dlouhou dobu mě trápí bolest některých svalů. Lýtka mě bolí celá, ikdyž zatnu

4 Počet odpovědí:
Dobrý den, již poměrně dlouhou dobu mě trápí bolest některých svalů. Lýtka mě bolí celá, ikdyž zatnu, ikdyž na ně zatlačím prstem a potom je tu předloktí, biceps a stehna, ale tam mě to bolú při zatlačení prstem jen u úponů. Nevěděl by někdo náhodou co to je, popřípadě co s tím? Děkuji. TK
Dobrý den,
pokud máte například fyzicky námáhavou práci či se věnujete intenzivněji nějakému sportu, mohlo by se jednat o dlouhodobé přetížení svalů a svalových úponů. Případně může být příčinou celkově zvýšený svalový tonus, který může vyvolávat i dlouhodobý stres.
Přesnější odpovědi mohou být rečeny po podrobném vyšetření.