Dobrý den, již několik týdnů mám problémy v oblasti konečníku.......na toaletním papíře vidím čím dá

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, již několik týdnů mám problémy v oblasti konečníku.......na toaletním papíře vidím čím dál více krve a také mi z řitního otvoru asi jen při vylučování vytéká průsvitná tekutina také čím dál ve větším množství.....také se mi zdá že je pro mě čím dál těžší se vyprázdnit.....na toaletu chodím několikrát denně...většinou řídká stolice...při vylučování necítím bolest...před nějakou dobou jsem přestal sportovat a také nejím moc zdravě, tak jsem si myslel že jsou to hemoroidy, ale nyní se bojím něčeho vážnějšího....děkuji za případné názory
Dobrý den,
doporučuji Vám absolvovat vyšetření chirurgické nebo proktologické a také se objednat ke kolonoskopii.Vyšetření nedoporučují odkládat.
MUDr.Zbyněk Dvořák
Chirurgická a proktologická ordinace
Senovážné nám.22,Praha 1