Dobrý den,již delší dobu pociťuji bolest,bolest v podbřišku a pálení při styku a po styku. Byla jsem kvůli těmto problémům u gynekologa,který mi dělal cytologii a stěry,ale výsledky budu znát za necelé tři týdny. Trápí mě i pálení při močení,dostala jsem od gynekologa antibiotika s tím,že mám zánět močových cest,ale pálení při močení a občasný výtok z močové trubice mám stále i po dobrání antibiotik. Čím by mohla být způsobena bolest při styku? Může souviset i s pravděpodobně nedoléčeným zánětem močových cest?
Jiří Zahrádka
Jiří Zahrádka
gynekolog
Ústí nad Labem
To nejspíš nebude od močových cest... Asi bude problém způsoben spíše kvasinkovým zánětem v pochvě, tzv. Mykosou. Nechcete-li znovu čekat u svého gynekologa, zajděte do lékárny a požádejte o některé volně prodejné léky na vaginální mykosu (je jich více - bez receptu), v každém případě by tam měly být za 1.) tablety, či čípky na vkládání do pochvy + za 2.) krém na vtírání aspoň 2 x denně zvenku a trochu na kraj pochvy, kde to nejvíc pálí. Krém vtírejte - čím déle tím lépe, vhodné je to dva týdny. Uvidíme, myslím, že mám pravdu. Přeji brzké uzdravení! (1.8.2019)

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

ZnamyLekar.cz © 2020 - Najděte si lékaře a objednejte se