Dobrý den,již delší dobu pociťuji bolest,bolest v podbřišku a pálení při styku a po styku. Byla jsem

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,již delší dobu pociťuji bolest,bolest v podbřišku a pálení při styku a po styku. Byla jsem kvůli těmto problémům u gynekologa,který mi dělal cytologii a stěry,ale výsledky budu znát za necelé tři týdny. Trápí mě i pálení při močení,dostala jsem od gynekologa antibiotika s tím,že mám zánět močových cest,ale pálení při močení a občasný výtok z močové trubice mám stále i po dobrání antibiotik.
Čím by mohla být způsobena bolest při styku? Může souviset i s pravděpodobně nedoléčeným zánětem močových cest?
To nejspíš nebude od močových cest... Asi bude problém způsoben spíše kvasinkovým zánětem v pochvě, tzv. Mykosou.
Nechcete-li znovu čekat u svého gynekologa, zajděte do lékárny a požádejte o některé volně prodejné léky
na vaginální mykosu (je jich více - bez receptu), v každém případě by tam měly být za 1.) tablety, či čípky na vkládání do pochvy + za 2.) krém na vtírání aspoň 2 x denně zvenku a trochu na kraj pochvy, kde to nejvíc pálí. Krém vtírejte - čím déle tím lépe, vhodné je to dva týdny. Uvidíme, myslím, že mám pravdu. Přeji brzké uzdravení! (1.8.2019)