Dobrý den, již delší dobu mám problém ze zády, ale jen když ležím na zádech na tvrdém povrchu a po d

2 Počet odpovědí:
Dobrý den, již delší dobu mám problém ze zády, ale jen když ležím na zádech na tvrdém povrchu a po delší době se mám zvednout. Začne mě hrozně bolet na levo jakoby těsně nad zadkem a mám pocit že se nedokážu zvednout. Jinak mě záda neboli. Co by to mohlo prosím být a jestli to mám nějak řešit? Děkuji
Dobrý den, je možné, že se Vám vleže na zádech záda blokují, nebo se díky této uvolněné poloze objevuje skrytá blokáda v zádech. S určitostí, kde je příčina mohu říci až v důsledku pohybového vyšetření na fyzioterapii. Bolest souvisí vždy se stejnou polohou, tedy se dle Vašich slov jeví jako mechanická. Zda bolesti řešit? To záleží na Vás, zda Vás bolest vleže a následné obtížné vstávání omezuje anebo ne.
S pozdravem,
Jitka Šerclová