Dobrý den, je mi 17 a minulé léto mě začaly bolet kosti a klouby. Zašla jsem si k doktorce a udělal

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,
je mi 17 a minulé léto mě začaly bolet kosti a klouby. Zašla jsem si k doktorce a udělala mi krevní testy a že jsem v pohodě a nejedna se ani o revma a dala mi vitamín d v podobě kapek. Jenže kosti mě stále bolí a strachuju se. V zimě chodívám celkem na lehko, ale nepřijde mi, ze by to bylo ze zimy. Nemůže se jednat o rakovinu kosti? Příznaky tomu celkem naznačují a bojím se, že už je pozdě. Popřípadě zda by to z těch testu krve šlo poznat, ze se skutečně o rakovina jedna.
Dekuji
Dobrý den. Bolesti kloubů a kostí ve Vašem věku mohou být spojeny ještě s růstem a vývojem. O rakovinu kostí určitě nepůjde, ale zjistěte si, které testy , nejen zánětlivé Vám Váš lékař naordinoval. Určitě doplňte o vyšetření štítnice . V první řadě se však zaměřte na svou životosprávu s dostatečným příjmem vody, minerálů , bílkovin.