Dobrý den, je mi 13 let a mám podezření, že mám nějakou vaginální infekci. Můj výtok, který mám větš

4 Počet odpovědí:
Dobrý den, je mi 13 let a mám podezření, že mám nějakou vaginální infekci. Můj výtok, který mám většinou každý den, mírně zapáchá a trpím svěděním v oblasti intimních partií ( během menstruace to přestane). Trvá to už docela dlouho, ale hrozně se bojím to říct mamce, nevím jak. Bojím se vyšetření a také toho, že kdyby to nic nebylo,tak že by se zlobili, že tam chodíme zbytečně.
Předem děkuji za odpověď
Zdravím, rozhodně se nebojte se mamince svěřit a určitě zajděte možná nejprve ke svému praktickému dětskému lékaři, ten pak po vyšetření rozhodne, zda je nutná, aby Vás vyšetřil odborný lékař - gynekolog. A z vyšetření žádný strach! Lékař vyšetří co nejšetrněji to půjde a na základě vyšetření stanoví tu nejoptimálnější léčbu, po které se Vám rychle uleví a infekce bude zaléčena.
S pozdravem
MUDr.Tomáš Budka
Domažlice