dobrý den ,jdu poprvé na DH ,/58 let/,všehny zuby svoje,ale mám problém se z.kamenem, krvácením a od

4 Počet odpovědí:
dobrý den ,jdu poprvé na DH ,/58 let/,všehny zuby svoje,ale mám problém se z.kamenem, krvácením a odstupujícími dásněmi u předních dolních zubů.Kolik přibližně takové ošetření stojí ,dělá se nějakými přístroji?
Děkuji za odpověd
Dobry den,vzhledem k tomu,ze jdete prvne na DH a uz vite,ze mate takovy problem,je pravdepodobne,ze budete potrebovat vice navstev,aby se veskere zuby radne vycistily a Vam se dostalo dostatek informaci,jak o chrup pecovat,jake pomucky pouzivat,ke kazdemu pacientovi pristupujeme individualne.

V nasi ordinaci jedno osetreni trva 90min,prvne provedeme zakladni vysetreni a dle zjisteneho stavu doporucime preventivni ci lecebny plan.
Takto na dalku nelze presne rici,jak by konkretne Vase osetreni probihalo....ale ve vetsine osetreni klientu pouzivame nejnovejsi technologii EMS guided biofilm therapy vcetne pouziti rucnich nastroju American Eagle a Hu-Friedy.Na zaver osetreni fluoridace chrupu je samozrejmosti.
Osetreni dentalni hygienistkiu neni Bohuzel hrazena zdravotni pojistovnou a my si ve Smile by Jana uctujeme 1200Kc za 90min pece.
Dekuji a preji hodne stesti.Machova,RDH.