Dobrý den, delší dobu mě trápí bolest na hrudi, občas mě píchá na levé straně žeber. Po konzultaci s

4 Počet odpovědí:
Dobrý den, delší dobu mě trápí bolest na hrudi, občas mě píchá na levé straně žeber. Po konzultaci s fizioterapeutem mám prý zablokovanou celou páteř. Chodila jsem na masáže atd. Ale stále to trvá a už si bohužel nevím rady. Někdy mám pocit na omdlení a takový nepříjemný pocit u srdce a povolování hlavy. Děkuji za radu co nebo čím by to mohlo být.
Dobrý den,
nejdříve je třeba vyloučit, že Vaše obtíže nejsou původu interního (srdce, plíce...) - navštivte v nejbližší době Vašeho lékaře. Zdraví Jan Novák