Dobrý den, delší dobu cítím,že by mi sezení s psychologem pomohlo vypořádat se s životem a jeho čast

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, delší dobu cítím,že by mi sezení s psychologem pomohlo vypořádat se s životem a jeho častým házením klacků pod nohy. Od dětství po aktuálních dobu. Pochopit mateřství, sama sebe, vztahy rodinné i milostně. Nevím ale na koho se konkrétní obrátit. Psycholog, psychiatr, psychoterapeut?
Dobrý den, v pochopení témat, které zmiňujete, by Vám nejlépe pomohla pravidelná psychoterapie, pravděpodobně dlouhodobějšího charakteru, jelikož zmiňujete, že se s určitými potížemi potýkáte již od dětství. S psychoterapeutem se pak můžete poradit, jestli je ve Vašem případě nutné vyhledat i psychiatrickou pomoc.