Dobry den, delam jeden velmi dulezity projekt do skoly do hodiny biologie o lidskem traveni. Tento

10 Počet odpovědí:
Dobry den,
delam jeden velmi dulezity projekt do skoly do hodiny biologie o lidskem traveni. Tento projekt rozhodne ze 45% o me vysledne znamce, rada bych se tedy zeptala Vas, specialistu, na otazku, kterou bych rada uvedla mezi zajimavosti.
Kolik % kalorii se vstrebava v ustech? Slysela jsem od neoverenych zdroju, ze jista cast to je, ovsem mela jsem zato, ze k absorbovani kalorii dochazi az dal v travicim traktu.
Dekuji a omlouvam se, pokud jsem rusila
Dobrý den, obrtte s ena výživou terapeutku...já s ezajímám o jiné věci v ústech, než kaloriema...pěkné Vánoce!