Dobrý den Děkuji za odpovědi a chci se zeptat kdybych se k někomu objednal, bude někde nějaký záznam

5 Počet odpovědí:
Dobrý den Děkuji za odpovědi a chci se zeptat kdybych se k někomu objednal, bude někde nějaký záznam že jsem navštívil psychologa ? Já totiž nechci aby někdo o tom věděl a aby se to nedalo dohledat.
Dobrý den. Na váš dotaz nemohu reagovat plošně, ale jen za sebe. Nevím jaký „záznam“ máte ve svém dotazu na mysli. Za sebe mohu uvést, že pracuji ve své soukromé praxi v souladu se zákonnými a etickými normami, nespolupracuji se zdravotními pojišťovnami a žádné výkazy, přehledy, záznamy, apod., nikomu neposkytuji.