Dobry den,dcera 5 let se boji chodit sama na wc,spat sama a tento tyden mi rekla ze vidi nejake oskl

3 Počet odpovědí:
Dobry den,dcera 5 let se boji chodit sama na wc,spat sama a tento tyden mi rekla ze vidi nejake osklive “duchy” kteri na ni pri spanku sahaji (spi v pulce manzelske postele) a na kraji na ni dosahnou,chteji ji vzbudit,ale nechce.bydli pod posteli,uz pry u nich i byla a chteli si ji nechat,chodi za ni kdyz je sama,boji se jich ale oni pry ji rekli at se neboji,mluvi spolu nejakymi zvuky.a chtela by aby ji nechali byt.nildy nic nerikala ale asi to vysvetluje jeji strach byt sama,nevim jestli to mam nejak resit,nebo jen nejak zatim pozorovat,jestli se tohle da resit u vas nebo je to spis na psychiatra...diky za radu a pomoc
Dobrý den,

moc oceňuji Vaši vnímavost o 5letou dcerku - ano, starosti, o kterých píšete, jsou na návštěvu psychologa či psychoterapeuta a obvykle je možné úspěšně pracovat na tom, aby dcerka už takový strach neměla.

Přeji brzy pohodové dny i krásné sladké noci, Vám i dcerce,

Stanislava Ševčíková