Dobrý den.Čtrnáct dní mi šumí v uších,tlak v hlavě.Některý den víc,některý den méně. Nejvíc v levém

1 Počet odpovědí:
Dobrý den.Čtrnáct dní mi šumí v uších,tlak v hlavě.Některý den víc,některý den méně. Nejvíc v levém uchu.Pociťuji tlak,zahlušení.Někdy slyším v levém uchu zvuk podobný zvuku cikád.Do toho se mi před týdnem začala motat hlava,mám problém s rovnováhou a jeden den mi bolela levá půlka hlavy.Také mi často v uších svědí a trápí mě několik měsíců kašel,s vykašláváním bílých hrudek.Užívám Tanakan a hořčík.Děkuji za odpověď.Jana
Přeji hezký den, nutno vyšetření v ORL ambulanci, pomoc může být snadná, ale také nemusí, může se jednak o postižení rovnovážného ústrojí v L uchu - tady by mohly pomoci cviky a léky. Tanakan je jen podpůrný přípravek, který nemusí mít žádný efekt.