Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, jsem momentálně cca v 6 měsíci těhotenství, neprovádíte také nějak

6 Počet odpovědí:
Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, jsem momentálně cca v 6 měsíci těhotenství, neprovádíte také nějakou masáž pro těhotné ? Ani nepožaduji vyloženě těhotenskou masáž, ale v mém současném stavu semnou doktoři moc dělat nemohou a nechtějí, a dostala jsem žádanku na fyzioterapeuta, ale Hořovice a Beroun můžou nejdřív až koncem února. Mám od konce prosince hroznou bolest krční páteře a levé lopatky, bolí mě hlava nepřetržitě, moje neuroložka mi sdělila, že potřebuji aby mi někdo tu lopatku a tu levou stranu uvolnil. Už se to nedá vydržet. Myslíte, že by mi pomohl nějaký ultrazvuk, nebo laser, masáž apod ? Jsem už vážně zoufalá. Léčím se s bolestí již cca 10 let. Předem moc Vám děkuji za odpověď.
Dobrý den, uvolnění krční páteře a přetížených horních fixátorů lopatek v těhotenství není problém. Cvičení se provádí v sedě nebo v leže na zádech.