Dobrý den, chtěla bych si nechat vyčistit lymfu.Kolegyně na to chodí a je jí vždy lépe.Poraďte. Dě

4 Počet odpovědí:
Dobrý den,
chtěla bych si nechat vyčistit lymfu.Kolegyně na to chodí a je jí vždy lépe.Poraďte.
Děkuji.Dana
Dobrý den,
nejprve navštivte odborného lékaře (lymfologa), který Vás vyšetří a zhodnotí, zda je pro Vás lymfoterapie vhodná. s pozdravem Šulcová