Dobrý den chtěla bych se zeptat už nějakou dobu se cítím unavená,vysťavená,nic mě nebaví,do ničeho

2 Počet odpovědí:
Dobrý den
chtěla bych se zeptat už nějakou dobu se cítím unavená,vysťavená,nic mě nebaví,do ničeho se mi nechce a když už tak mě elán přejde.Jsou dny kdy dokážu ležet a nevyjít ven a pokud tak jsem i docela nepříjemná.Děkuji
Dobrý den, Vámi popisované příznaky mohou odpovídat depresi, a pokud máte i dny, kdy nevstáváte z postele, může jít o středně těžkou depresi, kterou je nutno začít ihned léčit.
Doporučuji Vám tedy bez odkladu navštívit praktického lékaře nebo psychiatra. Pokud to bude ve Vašich silách (což možná nastane až po nasazení antidepresiv), doporučil bych Vám dále vyhledat psychologa/psychoterapeuta a začít řešit, co mohlo k vypuknutí depresivních obtíží přispět a jak se s tím vypořádávat.
Představuji si, že vzhledem ke svému stavu máte možná pocit, že řešit své potíže nemá cenu nebo že Vám nelze pomoci. Takové myšlenky jsou obvyklou součástí depresivního onemocnění a s úspěšnou léčbou odezní. Nyní se snažte jim vzepřít a vypravit se ke svému lékaři.
Přeji Vám hodně sil!