Dobrý den, chtěla bych se zeptat na svého manžela. Má problém s erekcí a ztopořením, je mu 42 let, kouří a denně si dá piva, večer vstává i na WC. Pokud dojde ke ztopoření, tak i přesto po krátké době toto pomine i při sexu. Tvrdí, že je to přepracováním a únavou, ale problém přetrvává více jak rok. Zdá se , že ho to trápí, ale nepřipouští si problém. Bolí ho i záda. Chtěla bych se poradit, zda by nebyla vhodná návštěva specialisty a jestli to vidíte na nějaký zdrav. problém.Lze se objednat i bez doporučení praktického lékaře? Děkuji za diskrétnost a odpověď.
Dobrý den, návštěvu odborníka doporučuji, z důvodu nočního močení urologa, jinak doporučuji preventivní prohlídku u praktika, který může manželovi také předepsat léky na podporu erekce. Návštěva sexuologa by byla možná z důvodu nejvodnějšího preparátu nebo rozboru hormonálních hladin. Všechny potíže, které u manžela popisujete mohou mít podíl na potížích s erekcí.

s pozdravem
MUDr. Helena Reguli

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

  • Vaše otázka bude publikována anonymně.
  • Vytvořte jednu jasně formulovanou otázku a buďte struční.
  • tázku obdrží specialisté na tomto webu. Nikoliv pouze jeden konkrétní lékař.
  • Tato služba nenahrazuje konzultaci se zdravotníkem. Pokud máte potíže nebo akutní problém, navštivte svého lékaře nebo pohotovost.
  • Otázky týkající se konkrétního případu ani žádosti o druhé stanovisko nejsou povoleny.

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku
Použijeme ho k oznámení odpovědi. Nebude publikován online.
Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.