Dobry den chtela bych se zeptat mam deformovanou pater s vybocenim do leve strany trpim 20 let s nes

1 Počet odpovědí:
Dobry den chtela bych se zeptat mam deformovanou pater s vybocenim do leve strany trpim 20 let s nesnesitelnou bolesti s krcni hrudni a bederni patere brala sem silne leky opiaty dostavala sem kapacky ale zadna lecba nepomohla nemuzu ani spat spim v polosedu a tezko se mi chodi,chodim o berli a stale musim mit doprovod kdyz jdu k lekari s temi bolestmi co mam tak nikde nechodim stale sem doma je mi 49 let a jsem duchodce chodim k neurologovi,ortopedovi,k revmatologovi,k rehabilitacnimu a chodila sem do ambulance bolesti a od tama sem chodila s horsimi bolestmi nez sem tam sla .Zadny s techto lekaru mi nepomohl jedine co stale od nich slysim je ze nevi co semnou delat jedna lekarka mi rekla ze si mam koupit letenku do pralesa k samanovi jeste si zeme delala srandu .Tak sem si rekla ze kdyz mi neumi pomoct tak si sama najdu lekare jinde ktery mi dokaze pomoct tak sem jela do prahy do nemocnice motol kde sem podstoupila vysetreni magneticke rezonance a rentgen patere kde mi jeste dokonce zjistily artrozu obou kycelnich kloubu,nakonec mi zdelily ze pujdu na operaci ale musim schudnout 20kilo coz je pro me tezke uz rok se snazim schudnout ale bez vysledku vazim 98kilo ,nevim co delat a takhle vykrivena chodit nechci ,chtela sem se vas zeptat jestli opravdu zavisi na moji vaze abych mohla podstoupit tu operaci.Uz 20 let chodim po doktorech mam zasebou spoustu vysetreni a vubec za tu dobu se nezjistilo ze mam artrozu obou kycelnich kloubu kdyz sem stym prisla za svym obvodnim lekarem tak mi na to neodpovedel a zadny lekar me nato neleci tak jak mi rekli ze mam bechterovou nemoc uz 20 let a taky me nato nikdo neleci dekuji vam za odpoved
Zdravím, redukce hmotnosti je předpoklad úspěšné operace s minimem komplikací z nadváhy, stejně jako úspěšné následné pooperační rehabilitace, tak toto doporučení nepodceňujte a držte se osvědčené metody - málo jídla, hodně pohybu, případně používejte nord walking hole k odlehčení bederní páteře a kyčelních kloubů. Dr.Kresová