Dobrÿ den, chtěla bych se zeptat, kolik stoji bělení zubů. Děkuji

8 Počet odpovědí:
Dobrÿ den, chtěla bych se zeptat, kolik stoji bělení zubů. Děkuji
Dobrý den, především záleží jaký postup bělení se zvolí. Já bych doporučila jednoznačně bělení zubů domácí metodou. Před zahájením této kůry s Vámi hygienistka vše probere, vyšetří, zoubky připraví, poté správně nainstruuje a vy sama si bělící gely doma aplikujete. Cena domácího bělení zubů je 6.000 Kč (v ceně jsou otisky zubů, zhotovení individuálních formiček laborantem, bělící gely na 1 měsíc, krabička na formičky, bělící pasta a kosmetická taštička). Přeji krásný den. Lucie Dokoupilová