Dobrÿ den, chtěla bych se zeptat, kolik stoji bělení zubů. Děkuji

Dobrÿ den, chtěla bych se zeptat, kolik stoji bělení zubů. Děkuji
Dobrý den, především záleží jaký postup bělení se zvolí. Já bych doporučila jednoznačně bělení zubů domácí metodou. Před zahájením této kůry s Vámi hygienistka vše probere, vyšetří, zoubky připraví, poté správně nainstruuje a vy sama si bělící gely doma aplikujete. Cena domácího bělení zubů je 6.000 Kč (v ceně jsou otisky zubů, zhotovení individuálních formiček laborantem, bělící gely na 1 měsíc, krabička na formičky, bělící pasta a kosmetická taštička). Přeji krásný den. Lucie Dokoupilová

Dobrý den. Vhodnost metody bělení zubů bych nechala až po návštěvě dentální hygieny. Jako nejtrvalejší a nejšetrnější považuji kombinovanou metodu. Ceny najdete na webových stránkách jednotlivých ordinací, pohybuje se od dvou do cca 13000 Kč. Hlavně nenavštěvujte kosmetické salóny, rozhodně se svěřte stomatologovi nebo dentální hygienistce, o zuby by se měl starat odborník, který tomu rozumí. Pěkný den přeji. Adamovská
Dobrý den. Z vlastních zkušeností s bělením bych Vám doporučila kombinované bělení Purewhitening.
Kombinované bělení znamená, že na Vaše zuby jsou zhotoveny v laboratoři nosiče na bělení, do kterých budete aplikovat gel po dobu 14 dní. Následně na tuto domácí fázi navazuje ordinační bělení. Tento delší proces zajistí dostatečné probělení zubu přes sklovinu až do dentinu a tudíž by se původní odstín barvy už neměl vrátit. U nás je cena bělení 9500 Kč.
Hezký den přeje Kratochvílová Lenka.
jak již kolegyně zmínily, tak je vždy důležitá návštěva DH, kde společně probereme, která metoda je pro Vás vhodná.
Ordinační bělení u nás stojí 4900,-
Domácí bělení 3900,-
Kombinované 6900,-
Podrobnější informace najdete na našich web. stránkách
Hezký den Hammerová Eva

Dobrý den,cena ordinacniho bělení je 5000,-.Soucasti je očistení zubu,ktere se budou belit.Ale ideálni je absolvovat dentalni hygienu alespon 3 dny pred belenim. Dôležité tedy je mit zdravou dasen,bez zanetu. Pro dalsi informace se prosim podivejte na me webové stránky. Preji Hezky den.
Dobry den, v nasi ordinaci provadime pouze kombinovanou metodu beleni zubu Purewhitening, s kterou mame nejlepsi zkusenosti a stale vysledky. Tato metoda kombinuje domaci v individualnich nosicich a ordinacni fazi. Celkova cena procedury je 7500Kc. Pred zahajenim beleni vam bude stav chrupu zkontrolovan zubnim lekarem a provedena dentalni hygiena. S pozdravem Aneta Stryjova
Dobrý den, především záleží jaký postup bělení se zvolí. Já doporučuji bělení zubů domácí metodou.Výsledky jsou srovnany ve výzkumnem zařízení na karlaku v praze a konečný efekt je stejný. Před zahájením této kůry s Vámi vše probereme, vyšetříme, zuby připravíme, tím že je vyčistim a vy sama si bělící gely doma aplikujete. Cena domácího bělení zubů je 4.000 Kč (v ceně jsou otisky zubů, zhotovení individuálních formiček laborantem,tedy nosičů,2x bělící gely 3g na 14-16 dni, Přeji krásný den. Bc.Kristýna Kohutova,DiS.
Dobrý den, v zubních ordinacích je možné vyzkoušet až tři druhy bělení - ordinační, domácí nebo kombinaci obou dvou. Já osobně doporučuji nechat si poradit přímo v ordinaci, každé bělení funguje u každého chrupu jinak, každopádně vybírejte mezi domácím či kombinovaným. Jak celý proces probíhá a odpovědi na nějčastější otázky najdete na mém blogu ordinace DENTO, kde stačí kliknout na článek garantované bělení zubů.
Cena domácího bělení u nás vychází na 4490 kč a kombinované bělení s dentální hygienou již v ceně je za 8490kč. V případě dalších dotazů nás můžete kdykoli kontaktovat. Přeji hezký den, Sandra Smělá - dentální hygienistka

Odborníci

Manhal Yazji