Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je to přiznak nemoci, když clovek sedi a polohlasne "hučí" t

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je to přiznak nemoci, když clovek sedi a polohlasne "hučí" takove hrdelni ci polohlasne AHA se uzavřenou pusou... Dělá to roky ale předtím to nebylo tak intenzivní... Predtim koncil větu ehmm aha ci ehm takže... Kazdy čekal pokračování ve větě a byl ticho.... Ted vetsinou u toho hučení nevnímá... A rekne coze co..m no neslyším ... A nejvice to dělá u práce jakekoliv... Denně to poslouchat x hodin uz leze na nervy a on si toho neni vědom děkuji za případnou odpověď
Dobrý den,
je těžké posoudit, jestli je to příznak nemoci, případně jaké, bez kontaktu s daným člověkem.
Dělá ještě něco, co je neobvyklé? Mluví o nějakých pocitech, nebo myšlenkách, které Vám přijdou zvláštní? Lze říct, že tohle hučení nepatří mezi běžné styly chování a ukazuje to, že něco nemusí být v pořádku. Jestli se to postupně zhoršuje, chápu, že si děláte starosti.
Dá se s tím samozřejmě pracovat, pokud by to danému člověku překáželo, a při té příležitosti se ujistit, že nemá žádné další "příznaky", které by ukazovaly na nemoc. Na druhou stranu, pokud to chování vadí jen Vám, mohla byste, s odborníkem nebo i bez něj, pracovat na tom, abyste i přes hučení byla v klidu a pohodě.
Zveme vás na návštěvu: Psychologické konzultace - 900 Kč
Návštěvu si můžete objednat přes portál Známylékař.cz. Použijte tlačítko Objednat se.