Dobrý den, chtěl bych se zeptat, bude mi 17 let, a myslím, že jsem na svůj věk psychicky o moc citli

3 Počet odpovědí:
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, bude mi 17 let, a myslím, že jsem na svůj věk psychicky o moc citlivější, než bych měl být. Abych to upřesnil, jedná se zejména o lásku a její prožívání. Např. jsem se zamiloval, a i když vím, že objektivně to moc řeším a prožívám.. nedokážu se toho zbavit a akorát mě to přivádí do depresí.
Abych položil svůj dotaz... teď mi nejde o psychiku, ale chtěl jsem se zeptat, jestli tenhle problém “moc lásky” nelze řešit fyzickou změnou čehosi ( prášky.. cokoli), protože si nemyslím, že by se jednalo čistě o můj špatný přístup, ale moje tělo možná vážně vytváří více hormonů (netuším jakých.. nejsem doktor :D ) než by mělo.
Doufám že můj dotaz dává alespoň trochu smysl a díky za odpovědi .
Dobry den.I nešťastná laska patří k Vašemu věku.Nicmene homeopaticky lék Vám muze trochu ulevit