Dobrý den, bylo by možné, prosím Vás, objednat mého syna (25 let) - nejsem si jistá, zda se obrátit

5 Počet odpovědí:
Dobrý den, bylo by možné, prosím Vás, objednat mého syna (25 let) - nejsem si jistá, zda se obrátit na psychologa nebo psychiatra... Můj syn má jednou za čas stav, kdy je na chvíli , jak nepříčetný. Když ho něco nebo někdo naštve, dokáže například něco rozbít, někoho zmlátit, prostě v té chvíli, kdy ho chytne amok je hrozně agresívní - když to přejde, pomalu ani neví, co provedl...
Ano, je nutné jej objednat a řádně vyšetřit.