Dobry den, Byla jsem na navsteve u dcery,byla to velmi narocna navsteva na nervy.Moc jsme se na seb

3 Počet odpovědí:
Dobry den,
Byla jsem na navsteve u dcery,byla to velmi narocna navsteva na nervy.Moc jsme se na sebe tesili,cela rodina me hezky privitala.Ale dceri se nelibylo jak se oblekam,vsechno stare.Jsem v duchode,sotva vychazim na kraj a pres to jsem poslednich par mesicu,co pracuji,koupila televizi a sporak.Pak ji vadilo vsechno,a na vsech clenech rodiny.Me ty stale vypady trapili,asi ma svych problemu,ale roky je omlouvam,po
porodu,ze tak vyvadi kvuli hormonum,po
operaci stitne zlazy take,ale myslim,ze letos by ona potrebovala si promluvit s odbodnikem,protoze se to vse stupnuje.Mluvit se s ni neda,doslo by do situace,ze se nevidime,a kvuli vnoucatum,to nejak pretrpim,coz neni take dobre.

Ma otazka je,jak se mam zachovat,ceka me navsteva na vanoce.Myslim,ze by bylo dobre ji preskocit.
Dobrý den,
podle mého názoru jste s dcerou v situaci, kdy ona na Vás přenáší svá nevědomá očekávání. A protože nejsou vědomě formulována, Vy o nich nevíte a tak dcera zažívá zklamání z toho, že její představy se nenaplňují. Z mojí zkušenosti čas hraje proti vám a bylo by dobré společně vyhledat odbornou pomoc. Řekněte dceři, že jí máte ráda a proto by jste chtěla porozumět jejím potřebám. Snažíte se, ale nerozumíte, proto jí prosíte aby s Vámi zašla k odborníkovi a ten by “přeložil” to co od Vás očekává tak, aby jste tomu porozuměla a mohla se chovat jak si ona představuje a zároveň je to pro Vás přirozené. Problém je mezi Vámi, nikoli u jedné z vás.
Zveme vás na návštěvu: Rodinná terapie - 1 000 Kč
Návštěvu si můžete objednat přes portál Známylékař.cz. Použijte tlačítko Objednat se.