Dobrý den, asi před rokem a půl mne začala bolet ruka, nejdříve v předloktí na vnitřní straně, pa

5 Počet odpovědí:
Dobrý den,

asi před rokem a půl mne začala bolet ruka, nejdříve v předloktí na vnitřní straně, pak se ale bolest posunovala směrem k rameni a nyní mne bolí celé rameno. Ne však permanentně, pouze při určitém pohybu (např. při asi polovičním zdvihu ruky nebo při zapažení apod.). Hybnost jako taková omezena není, jen ta bolest. Byl jsem na vyšetření na ortopedii a na nějakém elektroimpulsivním měření (jehličky), údajně vše OK. Od září bolest zmizela, ale nyní se opět vrátila. Prosím o zhodnocení, zda by bylo možné mi pomoci vaší terapií.
Děkuji
Dobrý den, děkuji za dotaz. Cílem mé terapie je provést podrobné vyšetření, které má za úkol zjistit, kde je zdroj bolesti, který může být na zcela jiném místě, než se bolest projevuje. Na základě tohoto vyšetření jsem Vám poté schopna říci, zda Vám terapie pomůže. Není problém se u mě objednat a vyšetření podstoupit.
Se srdečným pozdravem Ludmila Švarcová