Dobry den, 1. Dubna jsem měla chráněný sex, ale kondom při konci praskl a nevíme zda přítel ejakulov

2 Počet odpovědí:
Dobry den, 1. Dubna jsem měla chráněný sex, ale kondom při konci praskl a nevíme zda přítel ejakuloval do me. Hned po 15 min jsem si vzala Postinor. Menstruaci jsem měla dostat ve čtvrtek, ale nedostavila se ani v pátek, tedy dnes. Nemám žádné příznaky těhotenství, myslíte ze jsem ? Nebo mi to ten prášek mohl zpozdit ?
Na Vaši otázku nelze odpovědět, doporučuji vyhledat gynekologa a nechat se vyšetřit.
MUDr. Jan Zbytovský