Dlouhodobý problém

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,

Je mi 24 let váha 73kg výška 189cm hraji dlouhodobě na bicí nástroje a po koncertě jednoho krásného večera jsem přijel domů a ráno po probuzení to začalo. Na počátku se to ještě dalo ted´ už ne... Už asi tři měsíce se potýkám s bodavou bolestí pod levou lopatkou a následně tahem který směřuje dopředu přes žebra až k hrudní kosti u srdce což je nepříjemné občas tam totiž při nádechu pichne spíše je to nejhorší zepředu v oblastí žeber. Tyto problémy se jeví pouze na levé straně. A momentálně už skoro nedělám nic protože čeho se dotknu, tak se to ozve nejvíce mě to trápí u řízení auta. Absolvoval jsem různá vyšetření EKG,ECHO pak RHB spíše fyzikalní přístrojové terapie, které proběhli bez efektu další vyšetření u neurologa a to obstřiky které ty body co popisuji ještě zhoršily,RTG bez nálezu momentálně chodím na analgetické infuze 7 dnem.

Děkuji za Váš čas a názor :)
Dobrý den,
hodnocení na dálku je vždy složité a přesnější diagnostika může být po kinziologickém vyšetření, ale velmi pravděpodobně se jedná o blokádu žebra/žeber, která již ale díky zřetězení a neřešení příčiny, dosáhla velkého rozsahu a intenzity.
Doporučuji vyšetření a navazující manuální ošetření, odblokování žeber a měkkých tkání s následným aktivním cvičení proti dysbalancím, které jsou následkem hry na bicí a dalších činností.
S pozdravem Krtičková