da se rici ze nebyl lecen tou konzervativni formou tech 8 mesicu ale diagnosa se kterou sem sel na operaci byla operace menisku jsem po artroskopii a podle ni byl meniskus v poradku i po tzv konzervatini lecbe meho menisku byli obtize porad stejne a vyklad meho ortopeda byl neco na tom dolnim rohu jemenisku je??ale co to uz rici nedokazal.dekuji za odpovedi bohuzel jsem ihned po operaci musel zmenit ortopeda pri prvni navsteve po 7 od operace mi dal ihned vizitku stim ze pristi tyden me propusti ze si je jisty ze budu zdrav a do 4 tydnu schopen bezne zateze a ja si nemohu dovolit aby se znovu spletl ja sem byl totiz puvodne prijat jen na operaci menisku a revizi zbytku kolena a to co jsem pokladal za otazku pani Petro Krtickova asi sem se spatne vyjadril byla vysledna hospitalizacni diagnoza kterou mi rekli
Dobrý den. Ideální by v tuto chvíli bylo, abyste zašel k jednomu odborníkovi - ortopedovi, nebo zkušenému fyzioterapeutovi, který by funkčně vyšetřil Vaše koleno a zjistil, v jaké kondici se koleno nachází, které pohyby a zátěž toleruje atd. Bez osobního vyšetření kolene a zhodnocení celkového stavu kolene nelze udělat žádný závěr. Přeji hezký zbytek dne, s pozdravem Ludmila Švarcová

Dobrý den. Nejsem Petra Krtičková, ale Marcela Lajnerová Bartoňová. Těžko se mi na Váš dotaz odpovídá, k jasnější odpovědi bych Vás potřebovala vidět a vyzpovídat sama. Každopádně byste ale měl vědět, že po každé operaci (byť celkem lehké, jako je menisektomie), se z toho tělo vzpamatovává alespoň 6 měsíců, celkově pak až 2 roky. Ryhlost rekonvalescence je závislá ná přístupu klienta - pacienta a možnostech následné péče (jiná je u vrcholových sportovců a "běžných" lidí). Ráda s Vámi stav podrobněji zhodnotím nebo se i ujmu péče o Vás, pokud se objednáte. Děkuji za pochopení a přeji hezký den.
Dobrý den, já se velice omlouvám, ale Vašemu dotazu vůbec nerozumím. Vlastně nevím, jak Vám mohu pomoci, nevím co byste si představoval, že pro vás mohu udělat. Z Vašeho mailu mi to nějak nevyznívá, zkuste ho prosím přeformulovat. Jediné, co Vám můžu za sebe říct, vyloučila bych příčinu z páteře. Často se stane, že symptomy z bederní páteře je projevují jako koleno. S pozdravem M.L.
Dobrý den, přesně se již neorientuji v tom, jestli tedy šlo o poškození předního zkříženého vazu, menisku nebo jejich kombinace. Pokud již ale byla operace provedena a podle ortopeda tedy s pozitivním výsledkem, tak je nejdůležitější zahájení cílené rehabilitace. S pozdravem a přáním hezkého dne, Petra Krtičková
Dobrý den, souhlasím s kolegyní Švarcovou, že bez přímého zhodnocení stavu nemá smysl polemizovat o délce a výsledku rehabilitace. A i po vyšetření těžko určit něco přesně, jelikož kdyždý se hojí jinak a každý nemocný má jiný přístup ke cvičení i k bolesti. Tedy pokud máte zájem o zlepšení stavu, neřešte, jak dlouho to bude trvat, ale najděte si dobrého fyzioterapeuta a uvidíte. Přeji ať je Vám lépe. Michaela Kalašová