da se rici ze nebyl lecen tou konzervativni formou tech 8 mesicu ale diagnosa se kterou sem sel na o

5 Počet odpovědí:
da se rici ze nebyl lecen tou konzervativni formou tech 8 mesicu ale diagnosa se kterou sem sel na operaci byla operace menisku jsem po artroskopii a podle ni byl meniskus v poradku i po tzv konzervatini lecbe meho menisku byli obtize porad stejne a vyklad meho ortopeda byl neco na tom dolnim rohu jemenisku je??ale co to uz rici nedokazal.dekuji za odpovedi bohuzel jsem ihned po operaci musel zmenit ortopeda pri prvni navsteve po 7 od operace mi dal ihned vizitku stim ze pristi tyden me propusti ze si je jisty ze budu zdrav a do 4 tydnu schopen bezne zateze a ja si nemohu dovolit aby se znovu spletl ja sem byl totiz puvodne prijat jen na operaci menisku a revizi zbytku kolena a to co jsem pokladal za otazku pani Petro Krtickova asi sem se spatne vyjadril byla vysledna hospitalizacni diagnoza kterou mi rekli
Dobrý den. Ideální by v tuto chvíli bylo, abyste zašel k jednomu odborníkovi - ortopedovi, nebo zkušenému fyzioterapeutovi, který by funkčně vyšetřil Vaše koleno a zjistil, v jaké kondici se koleno nachází, které pohyby a zátěž toleruje atd. Bez osobního vyšetření kolene a zhodnocení celkového stavu kolene nelze udělat žádný závěr. Přeji hezký zbytek dne, s pozdravem Ludmila Švarcová