Bolest žebra s propagací do zad

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, mám dotaz týkající se bolesti zad. Před 11 ti lety jsem měla úraz, při kterém jsem spadla a nemohla jsem se nadechnout. Byl to náraz na pravé žebro, od té doby mi bolest od žeber jde do zad a odsud do hlavy. Na rtg vyloučili zlomené žebro. Cítím i drobné hrbolky a bolesti při doteku žeber. Prošla jsem spoustu fizioterapeutů, ale vždy jsem se po ošetření cítila hůř a bolesti se stále vrací dál. Myslíte, že by se to dalo ještě nějak napravit? Nebo se s tím mám naučit žít a dopovat se léky. Děkuji za radu.
Dobrý den. Děkuji za dotaz. Rozhodně bych neskládal zbraně. Z vlastí zkušeností vím, že cest jak dojít ke zlepšení či uzdravení je několik. Někdy to déle trvá než člověk narazí na metodu nebo terapeuta, který mu pomůže..Každý má pracuje trochu jinak využívající svého umu. Pokud bude chtít, můžete se ke mě objednat a zkusíme s tím něco udělat. S pozdravem Pavel Zrubek