Bolest v podbřišku

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,
již přes týden mám bolesti v kříži a pocit tlaku/slabé bolesti v podbřišku přímo nad stydkou kostí. Netrpím výtokem, svědivostí, pálením při močení ani krvácením a již 7 let beru antikoncepci YAZ (je mi 25). Ke svému gynekologovi jdu sice v pondělí, ale do té doby bych se potřebovala trochu ,,uklidnit'', jelikož jsem pacient s úzkostnou poruchou. Před týdnem jsem čekala na kamarádku venku cca 25 minut v sukni a bundě a cítila jsem, jak mi všude profukuje studený vítr. Dva dny na to se objevila výše zmíněná bolest. Od OL jsem dostala antibiotika, která však nepomohla a od té doby se mě nepříjemný pocit tlaku (jako během menstruace nebo po gyn. vyšetření) drží. Snažím se uklidňovat tím, že to mám buď od zad (náročná fyzická práce, neustále na nohách) nebo od prochladnutí, nicméně jsem pod neustálou kontrolou svého onkogynekologa pro LSIL lézi na čípku. Co 3-6 měs. chodím na stěry, kolposkop i biopsii a již po dobu 3 let se léze nezvětšuje, spíše zůstává stejná či menší. Na další kontrolu jdu 27.11. Myslíte, že by se mohlo jednat o rapidně zhoršený stav čípku? Mám strach, jestli se mi během toho půl roku nestala z lehké dysplazie rakovina v pokročilém stadiu.

Předem moc děkuji za jakoukoliv odpověď.
Dobrý den. Těžko Vás uklidním bez vyšetření, ale nemyslím si, že by bolesti v podbřišku měli být kvůli zhoršení nálezu na hrdle děložním. Spíše bych to tipoval na zánět močových cest a možná i dělohy???