Bolest bederní páteře

Bolelo mě v kříži,to už je lepší,ale bolí mě ve stehně a kyčel.Je to od té páteře?Děkuji
Dobrý den, bolest v kyčli i ve stehni může být skutečně od páteře. Může se jednat o tzv. "přenesenou" bolest. Zda tomu tak skutečně je se dá zjistit pouze dalším pohybovým vyšetřením. S pozdravem Ludmila Švarcová

Dobrý den, může to tak být, ale také nemusí. Na to Vám bez podrobnějšího vyšetření nebo alespoň dalších podrobností nemohu přesněji odpovědět. Děkuji za pochopení.

Dekuji za dotaz. Ano muže to být. Ikdyz bez přesného vyšetření to lze na 100% těžko posoudit. Muže to být problem ortopedicky a nebo týkající se měkkých tkáni - svalu a fascii, přes které se bolest muže přenést.

Pěkný den,

M. Peroutka
Dobrý den, je možné, že tyto bolesti jsou tzv. od páteře, ale je potřeba individuální vyšetření u lékaře a fyzioterapeuta. S pozdravem Mgr. Šenkýř
Dobrý den přeji. Bez vyšetření Vám to s jistotou neřeknu, ale moje zkušenost je taková, že pravděpodobnost páteřní příčiny je opravdu vysoká...90-95%. A jak ukazují další zkušenosti, je to časovaná bomba. Jakmile se páteř začne projektovat do dolních končetin, problém je větší, než když bolela pouze páteř. Uděláte dobře, pokud nebudete čekat na "spontánní úlevu" která se může dostavit, ale pak se problém vrátí a zpravidla v ještě vyšší míře, než před tím. Doufám, že jsem Vám aspoň trošku pomohla, byť nevěřím, že bych Vás potěšila :) Hezký den a ještě hezčí víkend přeji :) PS: pokud budete mít zájem o vyšetření u mne, neváhejte mne kontaktovat