Bolest bederní páteře

5 Počet odpovědí:
Bolelo mě v kříži,to už je lepší,ale bolí mě ve stehně a kyčel.Je to od té páteře?Děkuji
Dobrý den, bolest v kyčli i ve stehni může být skutečně od páteře. Může se jednat o tzv. "přenesenou" bolest. Zda tomu tak skutečně je se dá zjistit pouze dalším pohybovým vyšetřením. S pozdravem Ludmila Švarcová