Adriana Petrášová

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,léčím se u gynekologa 4.měs.na Gardnellu.První léky mi napsal Polygynax,které mi nepomohly,poté jsem si koupila sama Canesten 500vag.tab.,žádné zlepšení.Minulý týden mi napsal Dalcin vag.krém,z něho mi bylo špatně na zvracení,hrozně mně bolela hlava musela jsem po první dávce lék vysadit.Nyní nově beru Macmiror 500 vag tab.,snáším ho dobře, ale co když mi taky nepomůže.Pane doktore,co byste mi doporučil za vhodný lék,jsem z toho zoufalá,nejsem spokojená s léčbou,chtěla jsem celkové ATB,nenapsal mi je.Díky za odpověd
Dobrý den.
Nezlobte se, ale léčba Vaších potíží je plně v kompetenci Vašeho registrujícího gynekologa, ke kterému by jste měla mít důvěru. Každý lékař má určitý léčebný management a je za Váš zdravotní stav odpovědný. Obracejte se proto se stížnostmi a požadavky na Vašeho registrujícího gynekologa (ať je jim kdokoliv). Není v mých silách a časových možnostech vést na tomto serveru internetovou poradnu pro ženy, které nejsou pacientkami mé ambulance. Děkuji Vám za pochopení.