Otakar Titman, neurolog Praha

MUDr. Otakar Titman

Neurolog


Adresa

Markušova 1637/12, Praha
Vinohradskýá nemocnice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidejte názor

Odpovědi

86 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den. Je mi 17 let a často mě bolíva hlava nepříjemnou až nesnesitelnou bolestí. Paralen mi na to nezabírá, pomáhá pouze Numesil. Už v dětství jsem to řešila, ale nic nenašli a pak to na pár let zmizelo. Ale asi před třemi lety se opět objevila ve větší síle. Mam po otci sklony k trombofilii. Chodila jsem na neurologii, tam mi vyloučili hned že by bolest byla od trombofilie. Chodila jsem na rehabilitace s krční páteří, brala jsem léky proti migréně, ale nic nepomohlo a na magnetické rezonanci nic v mozku nenašly. Nevíte co by to mohlo byt? Děkuji za odpověď.

  Obraťte se na poradnu, která se zabývá bolestmi hlavy, většinou jako migrenosní poradnu. S Nimesilem opatrně má dost možných komplikací.

  MUDr. Otakar Titman

 • Dobrý den.
  Chtěl jsem se zeptat trpím chronickými úzkostmi, depresemi, postraumatickou streaovou poruchou a schyzofrenií. Za tich 6 let braní léků jsem vyskoušel jsem v podstatě mnoho léků na tyto onemocnění ale u každého léku byly nežádoucí účinky jako je zmatenost a dezorientace atd. Nebylo by lepší na předpis lékařské konopí které má CBD což je to léčivé?

  Zřejmě jste ve sledování psychiatrie. Pokud ne, objednejte se na příslušnou psychatrii a tam by Vám s konopím u vašich problémů jistě poradili.

  MUDr. Otakar Titman

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti