Otakar Šmahel, zubař Dobříš

MUDr. Otakar Šmahel

Zubař

Komenského nám. 411, Dobříš
Ord. prakt. lékaře - stomatologa

Jsem ve věku, kdy mám za sebou návštěvy více lékařů v různých zdravotnických zařízeních. MUDr. Otakar Šmahel je světlou výjimkou v přístupu k pacientům zejména v tom, že si váží jejich času a neplýtvá jím. Doba, na kterou jste objednáni, je zároveň dobou vstupu do ordinace. Ani po odborné stránce jsem neměl s panem doktorem sebemenší problém - naopak - co se týče protetiky, provedené u dřívšjších lékařů, jsou na rozdíl od těch nových od pana doktora Šmahela v podstatě "odešlé".
Ani na chvilku jsem zatím nezauvažoval o změně zubního lékaře.
Snad jednu věc bych doporučil zlepšit - možnost objednání e-mailem či po internetu.

Nedávno jsem se z Prahy přestěhovala sem a hledala jsem zubaře,všude mě odmítli že neberou a mají plno a to dokonce i přes to že jsem je všechny osobně objížděla se slzami v očích a miminkem pod srdcem... Byla jsem zoufalá jelikož mě zub opravdu bolel... nakonec jsem přemluvila paní doktorku v PB a ta mi zub ještě zhoršila...proto jsem se druhý den vydala na Dobříš a sestra byla moc laskavá a ihned mě vzali... Pan doktor zub otevřel a začal s jeho léčbou... kupodivu mě to skoro nebolelo (a to jsem přecitlivělá) zub mi pan doktor nechal otevřený a příští týden k němu jdu znovu... teď mě zub vůbec nebolí a už se ani trošku nebojím jít na příští vyšetření a další kontroly... od pana doktora mě už nikdo nedostane :) nejen že je úžasný zubař ale i člověk.

Vynikající lékař.

Bojím se k němu méně než ke gynekoložce, protože se chová slušně a je milý, což je, řekněme si to upřímně, u dnešních lékařů téměř vzácnost... Je fakt, že není nejlevnější, ale za slušné zacházení to stojí. (Má i milou sestřičku)

skutečně,jen ty nejlepší skušenosti

Super zubař, vždycky když potřebuju tak se mi dostane kvalitní ošetření za přijatelnou cenu. Spokojenost od dětství, tedy asi 26 let.

Na prohlídky chodím 20 let pravidelně každý rok a nemám problém, když něco najde, zablombuje, zkontroluje jestli nemám zubní kamen a připomene, jak si mam čistit zuby. Kamaráda ovšem taky vyřadil z evidence, ten ale u něj od školy, to je 12 let, nabyl. To se teda neni čemu divit.

Nekecá a dělá, a dělá sakra dobře. Nebolí to a už se nebojím.

potom co jsem asi půl roku chodil každý týden na pročištění kořenů jsem se na doporučení známého přehlásil k panu doktorovi. Na zubu mi vyčistil kořeny a zablomboval je, za 14 dnů mi na něj dal korunku. Od té doby (3 roky?) k němu chodíme s manželkou a vždycky nás pečlivě prohlédne, občas zrenkenuje zuby kvůli kazům a když nějaký najde, pečlivě a BEZBOLESTNĚ ho ošetří. Jestli ještě přijímá pacienty, doporučuju.

chodíme k němu s manželem asi 5 let, naprostá spokojenost