Otakar Šmahel, zubař Dobříš

MUDr. Otakar Šmahel

Zubař

Komenského nám. 411, Dobříš
Ord. prakt. lékaře - stomatologa

Dříve jsem napsal svůj názor a nijak ho neholám měnit. Reakcí někoho z vás bylo, že když někdo nechodí k zubaři, ať se nediví, že ho vyřadí z evidence. Já jsem chodil pravidelně a objednával jsem. Ale musel jsem to zkloubit s mou naročnou prací, a když mě pan šmahel nemohl vzít na dvě minuty do ordinace na prohlídku, tak jsem chodil bez objednání a rovněž bez výsledku. Teď jezdím do Nečíně k paní Slepičkové a jsem velmi spokojený. Prohlídka netrvá déle než 2-3 minuty, protože v 35 letech nemám žádné kazy ani kameny. Pročetl jsem příspěvky i jiných a divím se, že se najdou tací, že chválí práci pana Šmahela, zatím co jiným doslova zpackal zuby. Moje manželka jezdí k zubařce do Prahy Arbesdent, rovněž utekla od p. Šmahela, kde ji objednají, esemeskou upozorní, že je den periodické prohlídky, udělají rentgen a navodí celkově příjemnou atmosféru, že se cítí velmi dobře. My jsme rádi, že nejsme u pana Šmahela a ostatní, kteří sympatizují s panem Šmahelem o hodně přicházejí. Ať je jim takto přáno:-)))

K panu doktorovi jsem byla poslána v 11 letech jako k odborníkovi kvůli problému, že mi nemohl vyrůst zub (špičák). Pan doktor náhledl do mých úst a začal povídat.. Tenhle zub (naprosto zdravý) vytrhneme, dáseň nařízneme, na špičák upevníme dráty a zub budeme po částech ambulatně vytahovat z dásně ven, sem pak dáme můstek.. Seděla jsem zaražená v zubařském křesle, rozklepaná... Když se ho moje mamka zeptala, jestli by to dělal svým dětem tímto způsobem, jestli neexistuje nějaký jiný, tak odvětil "EXPERIMENTOVAL BYCH". Rychle jsme utekli z jeho ordinace a už jsem se tam nikdy nevrátila. Paní doktorka Mazurová, ke které jsem pak chodila, mi dala rovnátka a do roka jsem měla všechny zuby a to bez operace a můstků..

Dokud jsem chodil do školy, tak jsem neměl problémy, chodil jsem pravidelně. Ale jak jsem začal pracovat v dopravě, tak už byl problém se objednat a z jeho strany v čase jen zkontrolovat. Připomínám, že pouze jen na prohlídku. Po nějaké době jsem zjistil, že mě sám bez oznámení vyřadil z evidence, že jsem prý nedocházel na prohlídky. Úsudek si udělejte sami.

Špatny pristup

Hodně špatný lékař, chodila jsem k němu, strašně mě bolel zub a měla jsem ho neskutečně zkažený, což jsem věděla jednak bolestí a hlavně jsem v něm cítila velkou díru, pan doktor mi řekl že mám zuby v pořádku a nad tímto kazem se vůbec nepozastavil. Krátce na to, jsem si našla zubařku v Praze, která mi řekla že už mám zub úplně zkažený proč jsem nepřišla dřív.

na kontroly chodím každý půlrok. Jednou mi vyvrtá 3 zuby najednou, podruhé mi řekne že mám zuby naprosto zdravé..Se zuby mám přitom velké problémy už od školky..
Také se mi stalo, že se mi do dásně nad přední zuby zarazil kus ze sušených semínek. K zubaři jsem šla s tím, že to hrozně bolí.. doktor mi div nevynadal, že tam vůbec nic není.. celé dva týdny jsem protrpěla a následně mi CENTIMETROVÝ kus sám vyhnisal..
A dodatečně.. mému bratrovi vyvrtal do zubu díru, a pak si všiml, že vrtá nesprávný zub

Odmítá uzavřít smlouvu s jinými pojišťovnami. Pak účtuje a vybírá v hotovosti a napíše Vám výkony, které neodpovídají tomu co udělal a Vaše pojišťovna to pak odmítá proplatit.