Otakar Lucák, plastický chirurg Praha

Plastický chirurg

Klinika Laser Esthetic

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Bankovní převod, Hotovost, Kreditní karta, + 1 Více

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Jsem lékař. Plastický chirurg, specializovaný na plastické kosmetické operace a estetické zákroky.

• plastická chirurgie

Vyhlazení vrásek

Zvětšení prsou

Zvětšení rtů

Klinika Laser Esthetic

Umístění: jiné místo operace prsou

Dnes je to již 6 měsíců co jsem podstoupila augmentaci u pana doktora Otakara Lucáka. S výsledkem jsem velmi spokojená a neměnila bych. Pan doktor je velmi sympatický a vše Vám trpělivě vysvětlí, žádná 10 minutová konzultace jako jsem měla jinde, ale skoro 45 minut, takže se nemusíte vůbec ničeho bát a v kombinaci se sestřičkami v Premier Clinic (které patří také mé velké díky) se budete cítit jako v bavlnce.

Byla jsem na opravu prsu a liposukci stehen . Jsem naprosto spokojená. Na této klinice pracují naprosto profesionálové jak pan dr. Lucák i sestřičky , které jsou strašně hodné. Tuhle kliniku hodnotím jako velmi dobrou . Jitka

Taky bych chtěla přispět kladným hodnocením a obrovskou spokojeností jak s klinikou Cleopatra, tak s veškerým personálem na klinice.Perfektní přístup všech doktorů a sester, velice příjemné přijetí i pobyt na klinice, profesionální chování a maximální péče...mockrát všem děkuji.

U pana doktora jsem byl na operaci nosu a prsou (gynekomastie), výsledek je výborný. Počínaje konzultací kde mi bylo vše jasně a vlídným jednáním vysvětleno, tak samotnou operací a pooperační péčí. Doporučuji!!

V březnu jsem na této klinice podstoupila operaci horních i dolních víček. Přestože je zákrok velice nepříjemný a zhojení trvalo déle, než jsem předpokládala, jsem velice spokojena, jak s provedeným zákrokem pana doktora Lucáka, tak velice příjemným a profesionálním přístupem a chováním celého personálu. Jsem opravdu velice spokojená.

Anna Rusková

Dobrý den, Pán doktor Lucák mě také operoval. Konkrétně se to týkalo operace nosu. Musím podotknout že jsem velice spokojená jak s mým, nyní už, krásným nosem tak i s přístupem Pána doktora Lucáka.

Bola som na modelacii už po druhý krát a som veľmi spokojná. Na konzultácii som bola u pani Dr. Lucakovej a vždy zavolala pána Dr. Lucaka aby to tiež zhodnotil. Tuto kliniku my poradila moja dobrá známa a na to že žijeme v USA vyberame si vždy Dr. Lucaka za jeho vynikajuci prácu. Absolútne spokojná až na to že by mohla byt ta klimatizácia. Jana

V dubnu jsem byla na této klinice na operaci dolních víček (velké vaky) a jsem velice spokojena, jak s provedeným zákrokem, tak velice příjemném chování pana doktora Lucáka, který operaci provedl, tak celého personálu. Jsem opravdu velice spokojena.

DOBRÝ DEN NAVŠTÍVILA JSEM PLASTICKOU CHIRURGII PANA MUDR.LUCÁKA A BYLA JSEM VELMI SPOKOJENÁ BYLA JSEM NA OPERACI ODSTÁTÝCH UŠÍ,OPERACE DOPADLA SKVĚLE,UŠI MI OPEROVAL MUDR.LUCÁK.

jak tady ctu, temer kladna hodnoceni a proto pridam i sve :-)
pred 7 tydny jsem byla na operaci hornich a spodnich vicek - opravdu velke tukove vaky ..., operoval me MUDr. Otakar Lucak - maximalni spokojenost, na konzultaci jsem byla u MUDr. Hany Lucákové - maximální spokojenost, na první kontrole u MUDr. Taisira Zakouta - maximální spokojenost, další kontrola MUDr. Lucák, další MUDr. Lucáková - vše OK, sestricky taky velmi mile, jednou jsem dokonce prisla bez objednani, protoze se mi neco nezdalo - ochota, super pristup, vse vysvetleno,moje maximalni spokojenost ....
i kdyz jsem z pocatku nemohla rozdychat cenu za operaci, dnes nelituji, vim, ze to stalo za to, kdykoli bych to udelala znovu a pouze na Klinice plasticke chirurgie Ostrava u MUDr. Lucáka!!!

23 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, nevím, zda sem tento dotaz úplně patří. Přemýšlím nad prodloužením penisu. Je to nějakou metodou, kdy vám z těla odeberou tuk a dají ho do penisu, čímž se vám zvětší. Můj dotaz zní, zda jsou po operaci nějaké bolesti nebo zda můžou nastat po operaci nějaké komplikace? A zda je to problém do budoucna po zdravotní stránce. Děkuji za odpověď

Zdravím Vás. Jak už psala kolegyně Dr. Průchová - aplikace tuku penis pouze zvětší stran objemu, ne do délky. Podstatná informace však je, že zvětšování penisu jakýmkoliv způsobem patří mezi zákroky, které se nejen nejčastěji řeší u soudu, ale navíc zanechávají vážné trvalé následky, včetně trvalých poruch erekce. Pokud tedy mohu vážně a upřímně doporučit, tento typ zákroku raději nepodstupujte. Přeji pěkný den. Dr. Otakar Lucák

MUDr. Otakar Lucák

• Zdravím už asi měsíc mám jako kdyby hnis pod kůží vedle pravého palce na noze a kůžu mi nad tím stvrdla prosím pomozte

Pokud je nález bolestivý a okolí nehtového lůžka je zarudlé, zřejmě se jedná o panaricium - zánět nehtového lůžka. To lze vyřešit pouze drobným chirurgickým zákrokem a následnou medikací pomocí ATB mastí. Doporučuji navštívit chirurgickou ambulanci.
    Dr. Otakar Lucák

• plastická chirurgie