Otakar Lucák, plastický chirurg Praha

Plastický chirurg

Klinika Laser Esthetic

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Bankovní převod, Hotovost, Kreditní karta, + 1 Více

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Jsem lékař. Plastický chirurg, specializovaný na plastické kosmetické operace a estetické zákroky.

• plastická chirurgie

Vyhlazení vrásek

Zvětšení prsou

Zvětšení rtů

Klinika Laser Esthetic

Dobrý den, nedalo mi to a také se chci připojit se svou zkušeostí s dr.Lucíkem a jeho klinikou. V květnu jsem byla na zmenšení a modelaci prsou, konzultace, operace, přístup sester i dr. Zakouta (ten mě operoval) naprosto vynikající. Operace byla celkem bolestivá,ale výsledek naprosto dokonalý! Lituji jen toho,že jsem se k tomuto kroku neodhodlala dříve. Dnes jsem byla u dr. Lucáka na kontrole a znovu mě to utvrdilo v tom,ž jsem zvolila dobře-jak kliniku,tak doktora. Přístup skvělý,nikdy se nechoval žádný z dr. arogantně či povýšeně (na kontrolách jsem potkávala dr.Lucákovou i dr.Zakouta). Takže za mě určitě velmi kladné hodnocení :-)

Dobrý den, po přečtení druhých recenzí mi to nedalo a tak píšu i já. Před sedmi lety jsem se rozhodla, skoro ze dne na den, že si splním svůj sen a nechám si zvětšit svá prsa. Jelikož jsem chtěla "trojky" a navrhovali mi jen 220 ml, tak pan doktor Lucák tehdy řekl:" Dvakrát měř , jednou řež". A bylo hned 290 ml a operace se velmi povedla. Takže já můžu jen doporučit, prsa byla, jak malovaná. Ted mám ročního chlapečka a prsa přežily i těhotenství, pořád nosím plavky bez výztuže a jestli si je za tři roky budu měnit, tak zase u pana dr. Lucáka. Jinak tým byl skvělý a vtipný. Ráda vzpomínám.

X

Před dvěma měsíci jsem podstoupila liposukci břicha u MUDr.Lucáka, s výsledkem jsem celkem spokojená s přístupem ani náhodou!!!!!!!

X

Zdravím, chtěla bych se s Vámi podělit o zkušenost na klinice primáře Lucáka.Na konci léta jsem si telefonicky objednala konzultaci a v listopadu jsem šla na zákrok.Když jsem dorazila na kliniku,Pí Lucáková když mi počítala cenu zákroku, ačkoliv jsem měla 80 a ne 200KG mi razantně srazila sebevědomí.Bavila se mnou, jako s nejobéznějším člověkem na světě.Skoro nic mi nevysvětlila, na mnou kladené otázky odpovídala s pohledem, pane Bože odkud jsi.Zvažovala jsem jestli mám po takovém výstupu vůbec chuť, na jejich kliniku nastoupit, ale řekla jsem si, že doktor za to nemůže.V den operace jsem nastoupila v 8hodin a na řadu jsem přišla kolem půl 2.Čest s primářem samotným jsem měla jednou jedinkrát, asi půl hodiny před zákrokem a po něm už nikdy.Pokreslil mi oblasti břicha, zad, paží a boků.Operace proběhla v pořádku, na celý výkon si nemohu stěžovat.Po probuzení se o mne starala a dokonce se i zajímala sestra a pan Zakout. Další den ráno, před 7 pro mne přijel doprovod.Sestra mne nechala se samotnou sbalit i obléknout-ikdyž jsem se nemohla ani pohnout.Obléknout ponožky byla opravdu síla.Žádné další instrukce jsem nedostala. Po týdnu jsem přišla na kontrolu, kde jsem se opět nesetkala s Lucákem ale Zakoutem- ten si mě ale nevšímal tolik, jako svého telefonu.Sestry mi vytáhly stehy,a seřvaly mě že jsem se měla mazat, aby opadly otoky.Na druhé kontrole byl opět pan Zákout.Na 3.taktéž.Nechápu systém kliniky, operuje mě jeden a druhý kontroluje aniž by věděl, jak jsem vypadala a co mám odsáto.Na moje otázky, tedy opět nemohli odpovědět.Na další kontrolu mám jít za 3měsíce.Nevím jestli jsem 100% spokojená, věřím že 4litry tuku by měly jít hodně poznat, ale nějak to nepocituji a nikdo mne nechválí.Mám v plánu jít i na boky aby byl efekt větší.Mám 5%slevu, ale nejsem si asi zcela jistá, jestli díky nezájmu z jejich strany, chci podstoupit tento zákrok znovu na jejich klinice.Nemáte prosím někdo zkušenost s Vřeským?Díky

23 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, nevím, zda sem tento dotaz úplně patří. Přemýšlím nad prodloužením penisu. Je to nějakou metodou, kdy vám z těla odeberou tuk a dají ho do penisu, čímž se vám zvětší. Můj dotaz zní, zda jsou po operaci nějaké bolesti nebo zda můžou nastat po operaci nějaké komplikace? A zda je to problém do budoucna po zdravotní stránce. Děkuji za odpověď

Zdravím Vás. Jak už psala kolegyně Dr. Průchová - aplikace tuku penis pouze zvětší stran objemu, ne do délky. Podstatná informace však je, že zvětšování penisu jakýmkoliv způsobem patří mezi zákroky, které se nejen nejčastěji řeší u soudu, ale navíc zanechávají vážné trvalé následky, včetně trvalých poruch erekce. Pokud tedy mohu vážně a upřímně doporučit, tento typ zákroku raději nepodstupujte. Přeji pěkný den. Dr. Otakar Lucák

MUDr. Otakar Lucák

• Zdravím už asi měsíc mám jako kdyby hnis pod kůží vedle pravého palce na noze a kůžu mi nad tím stvrdla prosím pomozte

Pokud je nález bolestivý a okolí nehtového lůžka je zarudlé, zřejmě se jedná o panaricium - zánět nehtového lůžka. To lze vyřešit pouze drobným chirurgickým zákrokem a následnou medikací pomocí ATB mastí. Doporučuji navštívit chirurgickou ambulanci.
    Dr. Otakar Lucák

• plastická chirurgie