Otakar Lucák, plastický chirurg Praha

Plastický chirurg

Klinika Laser Esthetic

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Bankovní převod, Hotovost, Kreditní karta, + 1 Více

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Jsem lékař. Plastický chirurg, specializovaný na plastické kosmetické operace a estetické zákroky.

• plastická chirurgie

Vyhlazení vrásek

Zvětšení prsou

Zvětšení rtů

Klinika Laser Esthetic

V máji 2014 má operoval dr.Lucak.Výsledok je katastrofálny.Bol to môj sen mať opäť krásne,pevné prsia a za sumu takmer 3000€ mám síce pevnejšie ale opäť padnuté prsia.Od začiatku som mala problémy,po operacii sa neprišiel ani dr.spýtať ako sa cítim,videla som iba sestričku a po operácii ráno som sa nestihla ani ucesat a museli sme odist,cesta nám trvala skoro 4,5 hod.a kontroly 5 min.Pooperačné problémy trvali dlho a tých má zbavil až na ny chirurg v našom meste.
Po ročnej kontrole mi dr.Lucak navrhol s úplným kľudom ďalšiu op,ďalšiu úpravu,samozrejme ďaľšie €,ale ja som sla do operácie s tým,že ďalšia nebude potrebná a € tiež na stromoch nerastú.
Moje zhrnutie:maximálna nespokojnosť s prístupom a o výsledku ani nehovoriac.Som strasne sklamaná.Lutujem cas a €,ktoré som vrazila do opky na tejto klinike!

Byla jsem u dr. Lucáka na operaci uší. Jelikož to bylo přes 20-ti lety, zřejme se na mě "učil" a uši dopadly špatně. Jedno odstává pořád, druhé zdeformoval. To by se dalo možná i pochopit. Ale když jsem řekla, že se mi uši nelíbí, začal se chovat ke mě dost arogantně, při ošetřování jizev mi řekl, že mám špínu za ušima. Jako 18-ti léta žába jsem odcházela s ordinace s pláčem a reoperaci už raději ani nepožádala. A to bylo asi jeho cílem. Jo a ve dveřích na mě ještě zavolal, ať si přijdu nechat spravit nos.

Jsem po operaci zvetseni prsou u pana Lucaku. Absolutni nespokojenost co se tyce vysledku. Byli jsme domluveni na velikosti plne C prsa momentalne vypadaji jako B a az spadnou otoky mam strach, ze to bude i cislo plne A. Pred operaci me vysetrovala jeho manzelka pani Lucakova, ktera si i vsimla, ze mam jedno prso mensi, ale i tak mi dal silikon stejne velikosti coz pri zvetseni zpusobilo, ze mam jedno prso mensi a jedno vetsi. Momentalne cekam na zahojeni a na reoperaci k panu Vreskemu. Takze absolutne nedoporucuji!!!

MUDr Lucak mi operoval odstavajici usi, kdyz jsem byl maly. Zda se mi, ze operaci trochu pokazil, protoze jedno ucho mam ted deformovane a zrovna ted vyuzivam moznosti stranek znamylekar.cz abych nasel plastickeho chirurga, ktery jeho praci opravi. Nevim, jestli slo o jeho pochybeni nebo nejaky anatomicky rozdil mezi obema boltci, ale podle meho nazoru by si mel i s takovym problemem zkuseny plasticky chirurg poradit.

zdrbal mi nos:( navrhoval reoperaci za vysokou cenu. Na reoperaci jsem šla, ale někam úplně jinam a konečně vypadám k světu:) takže za mě..bych tam už nešla. Odradila mne i paní doktorka a pan doktor zakout..

Zdravím, nevydržela jsem to a musím také reagovat na Mudr. Otakara Lucáka. Také mi operoval povislou kůži na břichu a výsledek bych komentovala jako uřezaná kůže špatným chirurgem, s plastickou operaci to nemá nic společného. Jizvu mám křivou téměř uprostřed břicha (měla být dole zakrytá kalhotkami) a silnou jako prst, pupek posunutý doprava o dva cm a na to, že celé břicho už nebudu cítit do konce života mě nikdo neupozornil. Podstoupila jsem ještě několik neúspěšných operací, snahu o vytvoření pupíku až jsem o něho přišla úplně a místo něho zůstala jen škaredá podlouhlá jizva. Nakonec jsem docházela do nemocnice na chirurgii, kde mi ošetřovali po půl roce otevřenou jizvu v břiše, zhruba pět cm dlouhou a hlubokou. Nebudu raději komentovat chování sester po operaci, stačí mi, co mi provedl Mudr. Lucák. Nakonec se na mne dívali, co vlastně chci, vždyť mi břicho uřezali. A pokud ho chci ještě nějak vylepšit, tak si musím znovu zaplatit. Chtěla jsem si odstranit komplex povislého a poporodními strijemi zničeného bříška a výsledkem je celoživotní trauma z deformovaného a mnohem masivněji zjizveného necitlivého břicha. Takže mi zbývá jedině znovu šetřit a zkusit zpravit něčí špatnou práci jiným a lepším plastickým chirurgem ZÁSADNĚ NEDOPORUČUJI práci pana doktora taky mohu doložit fotografiemi.

Dobrý den, byla jsem před rokem na odstranění provislé kůže na briše. Výsledek byl katastrofální, kůže byla odříznuta jak od psa.Klidně všem pošlu fotografie jak dopadl zákrok. S půlročním hojením. Paní Lucáková tvrdila že to je ze špatné hygieny, jenže pan Lucák si v klidu přicházel na kontroly ze sálu v krvavých rukavicích, hygiena jim absolutně nic neříká!!! Přístup je na této klinice otřesný. V žádnem případě nikomu NEDOPORUČUJI !!!

O

Dobrý den, já byla na operaci u pana Lucáka před dvěma lety. Podstoupila jsme modelaci prsou bez zmenšení velikosti. ( velikost D) Myslela jsem, že pokud by to nebyl dobrý nápad doktor by mi to vymluvil. To se však nestalo. Ještě bych měla připsat, že na konzultaci jsem byla u pana Zakouta, který si jak už jsem tu četla, všímal také víc svého telefonu než mě. Operace se samozřejmě nepovedla a prsa mám jak před operací. Pevná byla možná tak 2- 3 měsíce po operaci. Pak to spadlo. Bohužel, tehdy mě nenapadlo, že bych mohla jít na reoperaci a myslím, že bych tam už stejně ani nešla. Byla jsem při těle a to že nejsem zcela podle jejich představ jsem vycítila z přístupu i z pohledů. Dokonce, když mě pan doktor naznačoval místa před operací upozornil mě na mé strie na břiše, že příště by jsme mohli upravit to. Chápu, je to plastický chirurg a tyhle věci dělá běžně, ale zarazilo mě jak se snaží vydělat. Jediné příjemné osoby jsou tam vážne jen sestřičky. Ty si nemůžu vynachválit.

U doktora Lucáka jsem byla před 2 lety na zvětšení prsou, po 7 měsících mi začala prsa padat, přesto že mě dr. Lucáková přesvědčovala, že oni vkládají implantáty pod sval z důvodu toho, že pod žlázou by mi prsa do 2 let spadla!!! Nyní po 2 letech mám děsné věšáky. Po 7 měsících jsem byla na kontrole a reklamovala jsem spadlá prsa a bylo mi řečeno, že je to gravitací!!!!!/po 7 měsících a investici cca 80.000,-???!!!, jelikož před tím jsem podstoupila modelační operaci/Hledám si jiného lékaře a budu znovu investovat do nové operace. U dr. Lucáka již nikdy..

Pan doktor Lucák je velmi dobrý odborník, dobrý přístup k pacientkám, ale vše mu kazí jeho manželka, která tam hraje hlavní roli. Pan doktor operaci provede na výbornou, výsledek ale zkontroluje jeho manželka, která tomu vůbec nerozumí a je arogantní skřet.Měl by ji nechat doma u vařečky a vše by bylo v pořádku. Všechno mu kazí a je to škoda.

23 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, nevím, zda sem tento dotaz úplně patří. Přemýšlím nad prodloužením penisu. Je to nějakou metodou, kdy vám z těla odeberou tuk a dají ho do penisu, čímž se vám zvětší. Můj dotaz zní, zda jsou po operaci nějaké bolesti nebo zda můžou nastat po operaci nějaké komplikace? A zda je to problém do budoucna po zdravotní stránce. Děkuji za odpověď

Zdravím Vás. Jak už psala kolegyně Dr. Průchová - aplikace tuku penis pouze zvětší stran objemu, ne do délky. Podstatná informace však je, že zvětšování penisu jakýmkoliv způsobem patří mezi zákroky, které se nejen nejčastěji řeší u soudu, ale navíc zanechávají vážné trvalé následky, včetně trvalých poruch erekce. Pokud tedy mohu vážně a upřímně doporučit, tento typ zákroku raději nepodstupujte. Přeji pěkný den. Dr. Otakar Lucák

MUDr. Otakar Lucák

• Zdravím už asi měsíc mám jako kdyby hnis pod kůží vedle pravého palce na noze a kůžu mi nad tím stvrdla prosím pomozte

Pokud je nález bolestivý a okolí nehtového lůžka je zarudlé, zřejmě se jedná o panaricium - zánět nehtového lůžka. To lze vyřešit pouze drobným chirurgickým zákrokem a následnou medikací pomocí ATB mastí. Doporučuji navštívit chirurgickou ambulanci.
    Dr. Otakar Lucák

• plastická chirurgie