U Nemocnice 380, Jindřichův Hradec
Gynekologicko - porodnická ordinace

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Umístění: Gynekologicko - porodnická ordinace Pravidelná preventivní prohlídka

pan doktor Kovář je skvělý odborník,mě osobně zachránil od vážné nemoci.Včas ji diagnostikoval a zařídil my i okamžitou operaci.Nyní k němu chodím na pravidelné kontroly.Moc mu děkuji i za dceru,kterou také pravidelně hlídá.(vzhledem k mé diagnoze).Je to skvělý chlap.Marie

K Panu Doktorovi Kovářovi ( velká písmena píši záměrně,protože pro mne je to opravdu PAN DOKTOR!) chodím už spoustu let, kdy jsem k němu přešla od jiného lékaře který mi zanedbal zánět vaječníků. Pro mne je opravdovým profesionálem ve svém oboru. Se svým smyslem pro humor je návštěva u něj jednoduše pohodová a vždy odcházím s pocitem že vše bude dobré a že vše zvládneme. Taky jsme vždy vše zvládli i přes můj komplikovaný zdravotní stav.

pana doktora kovare doporucuju je to sikovny,hodny a mili doktor kterymu nechibi smysl pro humor sem s nim moc spokojena.to ze tu nekdo napise ze dela kontroly jednou za 2 roky neni zadna pravda jen diky nemu muzu mit jeste jedno dite,a hlavne sve profesi rozumi.opravdu doporucuji.dekuju pane doktore

Pro mě je pan doktor nejlepší - pokud je to dostatečné ohodnocení za záchranu života při porodu 3.1. před 18ti lety. Pane doktore, děkuji!

prostě je fajn

Profesionál každým coulem a je taky vtipný.

Výborný lékař, se smyslem pro humor a příjemná sestřička. Jsem moc spokojena.

užasný doktor

Jsem velmi spokojená,nejsou žádná negativa.

Je velice ochotný a umí i normálním způsobem vysvětlit, co člověku je. Je výborný diagnostik, jsem u něj již 18 let a pohlídal mi úspěšně 3 těhotenství.A dokonce mi císařem zachránil i syna.I v době, kdy jsem ležela na riziku, tak se o mne zajímal, přestože jsem patřila pod péči jiných lékařů. A co se týče vybavení-vybavení nedělá lékaře. To důležitě tam má, a na zbytek pošle na odborné pracoviště. Jsem s ním moc spokojena a proto k němu chodí i moje dcera a i ta je spokojena.