Otakar Deyl, fyzioterapeut Česká Lípa

Bendlova 2236, Česká Lípa
Odborný rehabilitační lékař

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Názory

Naprosto neschopný a nekompetentní doktor co se týče problémů s pohybovým aparátem. Tento lékař zůstal někde před 50 lety ve svém oboru. Navíc velmi pohodlný-líný,až to zaráží, O jeho schopnostech svědčí i to, že k němu skoro nikdo nechodí, čekárna vždy prázdná, opravdu nelze doporučit, u mě má jen to nejhorší hodnocení spojené s otřesnou zkušeností.Není ochoten napsat žádanku na další vyšetření,které bylo indikováno dle RTG, ačkoliv to má ve své kompetenci.

C

Dr.Deyl je slabý odborník, nic moc nepozná a jeho léčba je nulová!!!! Proto ho nedoporučuji, jen ztráta času, taky o něčem svědčí, že k něm chodí málo lidí.

Má zkušenost velmi pozitivní. Milý, vše vysvětlí, pečlivý a lidský přístup. Kdyby bylo více takových lékařů. Za mě DOPORUČUJU.

Pan doktor Deyl je skvělý lékař a vynikající odborník ve své profesi. Jen s výběrem sester většinou šlápne vedle. S hrůzou se dozvídáme, že má k panu doktorovi nastoupit nová sestra Miroslava Havlíčková z rehabilitace ve Stráži pod Ralskem, kde ji vyhazují, protože má neustále milostné pletky s pacienty a zcela nezvládá svou práci. Doufáme, že si pan doktor Deyl nepokazí svou skvělou pověst tím, že přijme tuto nespolehlivou a neodbornou sestru.

chodí k němu málo lidí a to o něčem svědčí...

Doporučuji

Nevím, jak je to možné. Vždycky jdu k němu s opravdovou bolestí. Provede pečlivé vyšetření, napíše doporučení, případně léky...ale ačkoliv jsem před jeho návštěvou opravdu trpěla třeba tři týdny, tak dva dny po všem tomhle jeho doporučení a bezbolestného vyšetření, jsem díky tomu, že jaksi asi léčí-nevím jak-, byla absolutně bez bolesti a neměla jsem důvod brát ani léky ba ani navštívit doporučená rehabilitační centra :-)
Takže doporučuji, protože stačí, když se podívá, uklidní vás a je po bolesti.

Je to dobrý lékař,všem ho vřele doporučuji.

O

p. Deyl je výborný doktor, doporučil mi léčbu, pravidelně mě kontroluje a jsem s ním spokojená.