Dětské odd. Oblastní nemocnice Kladno
Vančurova, Kladno

Pacienti se zdravotním pojištěním

Přijímám: děti jakéhokoliv věku

• dětské lékařství

Pane doktore ještě jednou bych Vám velmi ráda poděkovala za Váš přístup. Už dlouho jsem se nesetkala s tak milým a vstřícným člověkem, jako jste Vy. Jsem si vědoma, jak je Vaše práce náročná a někdy to s námi, pacienty, není lehké a zároveň ani vytíženost a nedostatečné ocenění, Vaší motivaci také asi nepřidá, tak i přesto jste ůžasný doktor a přála bych ho každému. Děkuji, že zachraňujete celou situaci a že jste tam byl i pro mě, jako mámu. Děkuji

MUDr. Ota Šťastný

Velmi si vážím, když rodiče vnímají a oceňují pro-rodinný přístup. Děkuji mnohokrát za skvělou spolupráci a také za krásnou recenzi, maminko. Celé rodině hodně zdraví a pozdravy tatínkovi a princezně. :-) Opatrujte se.

Rádi bych touto cestou poděkovali konkrétně panu doktoru Šťastnému za velmi citlivou a laskavou péči nejen o našeho syna, ale i o nás rodiče. Pan doktor perfektně vysvětlil, poradil, podpořil, byl tu pro nás.

Pane doktore, děkujeme. Přejeme Vám pevné zdraví a mnoho úspěchů ve Vaší náročné práci.

MUDr. Ota Šťastný

Děkuji mnohokrát za povzbudivé ocenění. Potěšení na mé straně. :-)

Děkujeme specialistovi na správném místě, pan doktor je vynikající praktik s velkou dávkou empatie a láskou k dětem. Jeden z těch, kteří mají dar pro své povolání.

MUDr. Ota Šťastný

Vážená a milá maminko, Vašeho mateřského a zároveň profesního pohledu si nesmírně cením. Hodně zdraví jak nejmladšímu děťátku, tak Vám i celé rodině. Uctivě děkuji za recenzi a mávám již zdravé princezně. Byla to s Vámi radost. Opatrujte se. :-)

Dobrý den, včera jsme se setkali na pohotovosti v Motole s panem doktorem Šťastným a ráda bych mu touto cestou vřele poděkovala za jeho lidskost, porozumění a schopnost naslouchat. V nelehké a nestandardní situaci a přes veškerých mých tisíc otázek a pokročilou hodinu nám moc pomohl. Mockrát děkujeme za nás i za Honzíka, že jste nám svůj čas věnoval a vše pečlivě zhodnotil a vysvětlil a přizval kolegu chirurga, který se nám na Honzíka také podíval. Mnoho zdaru a štěstí přeji.

MUDr. Ota Šťastný

Mnohokrát děkuji za Vaše ocenění, které patří celému týmu dětské pohotovosti FNM včetně atestovaného vedoucího pediatra, chirurga, sestřiček a konzultující magistry lékárny i zastřešujícím intenzivistům dětského urgentu. Děkujeme a Honzíkovi a jeho rodině držíme palce.

Umístění: Dětská lůžková rehabilitace FNM Jiný

Dnes nás pán doktor propouštěl z nemocnice. Je to opravdu člověk na správném místě. Nejvíce oceňuji mimo jeho profesionalitu - jeho vztah k dětem, vše jim vysvětlí, poradí a ukáže. Každému dítěti bych přála lékaře, jako je pan doktor.
Moc za vše děkujeme a přejeme mnoho úspěchů v pracovním i osobním životě.
Ať se daří.

MUDr. Ota Šťastný

To je velká pochvala a krásné přání. Mnohokrát děkuji a přeji Vám i celé rodině nápodobně... Především pevné zdraví a hodně štěstí... Opatrujte se. :-)

Umístění: Dětská lůžková rehabilitace FNM vyšetření dětí

Lékař na správném místě. Nejen vzdělaný a inteligentní člověk, ale také člověk s velkým srdcem. Pan doktor je velice hodný, ochotný, chápavý a úžasně přistupuje ke komunikaci s dítětem.
Se synem jsem byla v Litoměřické nemocni a celkově mohu hodnotit celý personální tým na jedničku s hvězdičkou.
Tímto bych chtěla všem, kteří se o syna starali moc poděkovat.
Děkuji především panu doktorovi, díky němu mi bylo umožněno se synem pobývat celé dny nemocnici.

Pane Šťastný,
přeji Vám do života spoustu úspěchů, lásky zdraví a štěstí.

Ps. Čtyřkolka pro syna si myslím, že bude dobrá volba pro zábavu.

MUDr. Ota Šťastný

Za Vaše krásné a nejosobnější hodnocení a přání děkuji s velkou úctou. Je to vše možné díky nejlepší podpoře, kterou mám v zádech.
Za celý kolektiv mých úžasných kolegyň a kolegů v čele s panem primářem a paní vrchní zdravotní sestrou dětského oddělení v Litoměřicích děkujeme ještě jednou za velkou pochvalu. Přejeme stejně tak i Vám, dítěti i celé rodině. Opatrujte se krásně.

Umístění: Dětská lůžková rehabilitace FNM vyšetření dětí

Píši tento názor sice už celkem po dlouhé době,co jsem byla v nemocnici (9 měsíců),ale myslím si, že na tom nezáleží.
Byla jsem na konci září odvezena na pohotovost a pan doktor se mi po celou dobu věnoval a měl milý přístup.
Na začátku října jsem byla hospitalizována do nemocnice v Litoměřicích,kde jsem měla pana doktora.
Opět byl velice milý a vstřícný. Kdyby takových lékařů bylo více,tak by se snad lidé i k doktorovi těšili.
Nevím,jestli si na mě ještě vzpomínáte,ale tímto Vás chci jen pozdravit a popřát Vám krásné léto.
Ráda bych Vám pověděla vše, co se za uplynulých 9 měsíců stalo…
Nevadí, třeba se někdy ještě potkáme.
Vaše pacientka E.H.

MUDr. Ota Šťastný

Vaší důvěry si velmi cením. Prosím, objednejte se a přijďte s Vaším zákonným zástupcem na kontrolu do naší ambulance pro děti a dorost.

Dnes jsem byla na očkování v zahradě Čech a jelikož jsem alergik, musela jsem mít konzultaci s lékařem. Pan doktor byl velmi milý, příjemný a vstřícný. I přesto, že musí mít plné ruce práce, nic nepodcenil a celou dobu mě měl pod dozorem. Děkuji

MUDr. Ota Šťastný

Trošku jsem se bál, zda můj zájem o vývoj Vašeho stavu nevnímáte spíše až za hranicí příjemného. Jste velmi laskavá, že jste mi poskytla toto milé ujištění. Děkuji Vám.

Děkujeme za Vaši péči. Manžel na vás nikdy nezapomene. Pro nás jste všichni kteří jste se o něj starali hrdinové

MUDr. Ota Šťastný

Je mi velikou ctí moci spolupracovat během této doby s profesionály, kteří úspěšně léčili pana Fiedlera. Vyřídím Vaši vděčnost. Váš muž má doslova statečné srdce. Také nezapomenu. Opatrujte se...

Umístění: Dětská lůžková rehabilitace FNM vyšetření dětí

Pan doktor je sympatický a milí víc takových doktorů . A prohlédl mě pořádně a neodflakl to jak většina doktorů děkuju za vyšetření .

MUDr. Ota Šťastný

Patriku, děkuji za pochvalu a srdečně přeji hodně zdraví, úspěchů a pohody.